"עברית בכיף" עם עינת
einat.htfw@gmail.com

404-754-4525
 
 

Click on the American
Flag for English


המלצות ומכתבי הורים 
 
 מאי 2021

הילדים שלנו נהנו מאוד בשיעורי העברית עם עינת בשנה החולפת. עינת מורה נהדרת, מקצועית לעילא, מנוסה ואכפתית.
השיעורים דינאמיים, מעניינים, והילדים למדו המון השנה. במיוחד שמחנו שעינת הציעה שיעורים מקוונים, שאפשרו לילדים לא רק להמשיך עם לימודי העברית בזמן מגפת הקורונה, אלא גם לעבוד עם עינת, שעליה קבלנו המלצות רבות במהלך השנים, ושעד לפרוץ המגפה, היא היתה מחוץ לטווח הנסיעה שלנו לחוגים הפיזיים. השיעורים היו כל כך מוצלחים, שהבת שלנו בקשה מיוזמתה להמשיך בשיעורים גם בחופשת הקיץ. אנו ממליצים בחום על עינת ומצפים מאוד להמשך השיעורים איתה בשנה הקרובה ובעתיד.
משפחת חלד
 
מאי 2021

את ההמלצות על עינת קיבלנו עוד בארץ לפני שעברנו לארה"ב לפני 4 שנים.
בקיץ שעבר חזרנו לארץ, ומספר חודשים לפני החזרה, עינת התחילה לעבוד עם הבת הקטנה שלנו שלא ידעה קרוא וכתוב בעברית לקראת תחילת כיתה ג בישראל.

עינת פגשה אותה פעמיים בשבוע בזום לשיעורים של חצי שעה ולמדה אותה עברית מהבסיס.
גם לאחר החזרה לארץ המשכנו ללמוד עם עינת לאורך השנה במהלך ההשתלבות שלה בבית הספר.
זאת היתה שנה מאתגרת מהרבה בחינות, ועינת היתה העוגן ונקודת האור המשמעותית בה. הרבה בזכותה הבת שלנו סיימה את השנה כשהיא יודעת לקרוא, לכתוב ולשלוט במיומנויות השונות ובטוחה בעצמה.

עינת מלמדת בצורה חוויתית, יצירתית, משלבת מגוון תוכנות ואמצעי לימוד שגורמים לשיעורים להיות מעניינים. השיעורים תמיד קשורים לחגים והמועדים היהודיים, דבר שרק מוסיף.
ממליצה בחום.
הדר סידיס

 
 
מאי 2021

השנה האחרונה היתה שנה לא פשוטה בגלל המגפה. המון דברים הפכו להיות מקוונים. אחד הדברים שהשתנה והפך להיות מקוון גם הוא היה שיעור העברית של עינת. בתור מישהי שגרה רחוק מהכיתה של עינת,  ויש לי שני ילדים שלומדים אצלה, היה לי נוח מאוד לא להסיע אותם ולהמתין שעה. הלימוד מרחוק אפשר לשני הילדים שלי להמשיך וללמוד עם עינת.
השיעורים של עינת נפתחים תמיד בשיחה מתעניינת על השבוע של הילדים, אחר כך יש הקניה של חומר חדש ותרגול.
התרגול נעשה במשחקים, פעילויות שונות, קריאת סיפורים ועוד. הילדים משחקים לפי התור עם החברים בכל מני משחקים דידקטיים, שרים ורוקדים. עינת מנגנת גם בגיטרה, וזה כיף לילדים.
העברית של שני הילדים שלי השתפרה מאוד, הם יכולים לקרוא בדפוס ובכתב ומכירים את כל החגים והמנהנים.
עינת שולחת מראש את החומר הדרוש וכך הכל מוכן לשיעור. הילדים אוהבים מאוד את השיעורים ואת הלימודים עם עינת ואני ממליצה על שיעורי העברית איתה בחום.

נועה אושר

מאי 2020

אני ממליצה בחום על עינת-  מקצועית, מלאת תשוקה למקצוע, לא מתפשרת, מציבה סטנדרטים גבוהים לעצמה ולילדים והתוצאות- בהתאם. הילדים קוראים, כותבים, לומדים וחווים את החגים והמועדים ומעורבים במתרחש בישראל. תענוג.

יעל מתנה
 

______________________________________________________________________________________________

מאי 2020

אמא לשתי בנות (6 ו-9) שנולדו בארה"ב, שמירה על המסורת ועל המנהגים, והנחלת ערכים כמו אהבת ישראל קבלו פה משמעות אחרת. 
מה שילדים ישראלים סופגים באופן טבעי בארץ, פה בכלל לא ברור מאליו, ודורש תשומת לב מיוחדת. חשוב לנו שהבנות שלנו תדענה את השפה העברית, מנהגים, השירים, הגיאוגרפיה, ההסטוריה- עינת היא כל אלה, ויותר!

"עברית בכיף" עם עינת היא מתנה יוצאת דופן במציאות שבה אנו חיים. הבנות שלנו קוראות וכותבות, ומכירות (לעיתים טוב מאיתנו) את החגים והמנהגים והכי חשוב- נהנות מהלמידה. 
הן מצפות בכיליון עיניים לכל שיעור ומספרות בהתלהבות חוויות. עינת מצידה, מקסימה, חמה ומשקיענית, וניכר שהיא אוהבת ונהנית מעצם הלימוד וההתקדמות של הילדים.
ממליצה בחום!

שי-לי עוז

______________________________________________________________________________________________

מאי 2020

הבת שלי מצפה בכליון עיניים לכל שיעור! שרים, רוקדים, גוזרים, מדביקים, יוצרים וחוזרים הביתה עם אינספור סיפורים. המון מעבר ל"רק שיעור עברית". תודה רבה עינת. ממליצה בחום!

לואנה קייקוב


______________________________________________________________________________________________
 
מאי 2021

לשתי הבנות שלי יש עברית צברית קולחת ומדוייקת. בכל זאת בחרתי לשלוח אותן ללמוד עם עינת, והן חוזרות מכל שיעור עם אור בעיניים. זאת אחרי שלמדו לקרוא, לכתוב, ולמדו גם על החגים בדרך שכנראה לא היתה מגיעה ממני.
לולא חזרו עם אור בעיניים לצד הידע- הייתי מוותרת על הידע. אבל השילוב? - מנצח!

שיר-לי 


______________________________________________________________________________________________
 
מאי 2021

אנחנו ממליצים בחום גדול על עינת. בתנו ענבל התחילה ללמוד איתה לפני מספר חודשים וזה מדהים לראות כמה היא התקדמה בזמן כל כך קצר בלימוד העברית. התחלנו עם חששות לגבי למידה מקוונת באמצעות זום, אבל החששות הללו התפוגגו לחלוטין ושמחנו לגלות שאפשר ללמוד יפה מאוד גם באופן וירטואלי. עינת מאוד מסודרת ושולחת סיכומים לאחר כל שיעור כדי להשאיר אותנו בעניינים וגם שולחת שיעורי בית לתרגול במהלך השבוע. ענבל התחילה לקרוא משפטים וסיפורים קצרים וזה משמח אותנו עד השמיים. לסיכום, אין על עינת! ממליצים בחום.
משפחת פינטר.
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
עברית שפה יפה
 
לייבסיטי - בניית אתרים