עברית בכיף עם עינת
einatshinar@gmail.com

404-754-4525
 
 

Click on the American
Flag for English

קורס הגן

תלמידי הגן (מגיל 4.5) לומדים עברית בצורה חוויתית ורב-חושית. ההתמקדות בקבוצה זו היא על "טרום קריאה" באמצעות פעילויות של זיהוי צלילים, חלוקה להברות, חריזה והיכרות בסיסית עם האותיות. בנוסף הילדים לומדים על חגי ישראל ומועדיה, ספורי התורה, דמויות ואישים בהסטוריה ובהווה של ישראל, על אתרים חשובים בישראל ועוד ועוד. הלימוד נעשה תוך שירה והמחזה. יצירה ותוך צבירת חוויות מעשירות ומהנות באווירה חמה ומחבקת.
 

קורס א'

תלמידי כיתה א לומדים קרוא וכתוב בשיטה המאושרת על ידי משרד החינוך.
מעבר ללימוד האוריינות, התלמידים נחשפים לתכנים רבים ומגוונים המשולבים במהלך השיעורים תוך שירה ויצירה. הם לומדים על חגי ישראל ומועדיה, על אתרים מרכזיים בישראל וההסטוריה שמאחוריהם, על מנהיגי העבר וההווה ועוד ועוד והכל בהתאם לתכנית ייחודית וחווייתית.

קורס ב'

תלמידי כיתה ב ממשיכים בלימוד הקריאה והכתיבה. בשנה זו ישלימו את תהליך רכישת הקריאה וגם את רכישת אותיות הכתב. הם ימשיכו לקרוא ולנתח טקסטים מורכבים יותר תוך לימוד אסטרטגיות למידה. בנוסף יתחילו ללמוד על הלשון העברית בהתאם לתכנית הלימודים בישראל. השיעורים חווייתיים וכוללים שירים עבריים, משחקים דידקטיים מקוריים ויצירה בהתאם לשיטה הייחודית שלי.

קורס ג'-ה'

קבוצות בית הספר היסודי ממשיכות ללמוד עברית ולשון לפי תכנית הלימודים בישראל, כאשר בשיעורים משולבים תכנים מגוונים כמו מולדת, חגי ישראל, תורה ועוד. השיעורים כוללים שירים, משחקים דידקטיים המלווים כל נושא נלמד וגם קריאת עיתון דו- שבועי העוסק בעניינים אקטואליים מישראל ומרחבי העולם. בנוסף מושם דגש רב על איות נכון, על פיתוח הכתיבה ועל העשרת אוצר המילים במשלבים שונים.

קורס לתלמידי חטיבת הביניים

תלמידי חטיבות הביניים לומדים תכנית קדם-לשון לבגרות. הם נחשפים בדרך פעילה וחווייתית לנפלאות השפה העברית ולהבעה. בקבוצות אלה מושם דגש רב על כתיבה, הבנת הנקרא, אוצר המילים במשלבים גבוהים
ניתוח טקסטים מסוגות שונות תוך שימוש באסטרטגיות למידה, עיסוק באקטואליה בישראל ועוד.

קורס לתלמידי התיכון

תלמידי התיכון לומדים לשון עברית והבעה כהכנה לבחינת הבגרות. השיעורים מגוונים ומעניינים וכוללים בתוכם מגוון רב של נושאים ופעילויות. הדגש בקבוצות אלה הוא על הבנת הנקרא, הפועל, התחביר, אוצר המילים במשלבים גבוהים, הכתיבה וההבעה. 
 

הכנה לבחינות הבגרות בלשון ובהבעה

תלמידי קבוצה זו מתכוננים במרץ לבחינות הבגרות. התכנית מתמקדת בהכנה למבחן בהבעה ובלשון עברית תוך שילוב משחקי למידה ופעילויות העשרה מאתגרות וחוויתיות. הם נבחנים בבחינת הבגרות בקונסוליה הישראלית.

 

קורס אולפן לדוברי אנגלית

קורס זה מיועד לדוברי השפה האנגלית המעוניינים לרכוש את השפה העברית המדוברת ובמקביל ללמוד קרוא וכתוב בעברית. הגישה העומדת מאחורי התכנית היא לימוד עברית בעברית. התלמידים יחשפו לשפה וילמדו אותה באופן אינטואיטיבי וחוויתי.
 
עברית שפה יפה
 
לייבסיטי - בניית אתרים